Idealna bransoletka ślubna - Agrisol

Idealna bransoletka ślubna


 

Bransoletka ślubna to jeden z najczęściej wybieranych dodatków. Suknie ślubne najczęściej bowiem nie mają długich rękawów, dlatego nadgarstki dobrze jest ozdobić właśnie taką biżuterią. Jedne są delikatne i eleganckie, inne zaś bogato zdobione i ekstrawaganckie. Panny młode mogą zdecydować się na klasyczną bransoletkę ślubną z popularnej sieci jubilerskiej, ale też mogą wybrać modele z biżuterii artystycznej, jaką oferuje Dorota Kos Jewellery. Warto dobrze, zastanowić się przed wyborem, gdyż bransoletka ślubna będzie widoczna podczas całej ceremonii ślubnej i wesela.  

Ślubne bransoletki ze srebra czy złote?

Bransoletka ślubna niezaprzeczalnie musi być dopasowana do koloru sukni ślubnej. Jeśli kreacja panny młodej jest w kolorze białym warto wówczas postawić na bransoletki ze srebra. Dlaczego? Otóż bransoletki ze srebra doskonale podkreślą biel sukni, będą z nią współgrały i nie zaburzą całej stylizacji. Z kolei bransoletka ślubna wykonana ze złota będzie doskonałym wyborem w przypadku sukni w kolorze ecru. Taki wybór z pewnością będzie idealny. 

 

Bransoletka ślubna ręcznie robiona od Dorota Kos Jewellery

Dorota Kos w swojej jubilerskiej ofercie biżuterii ślubnej proponują piękne bransoletki ze srebra i złota, doskonałe na ten ważny dzień. Wszystkie są piękne i unikatowe. Każda bransoletka ślubna wykonana jest z niesłychaną precyzją, z wysokiej jakości materiałów. Każda panna młoda korzystająca z oferty tej artystycznej biżuterii będzie czuła się jeszcze bardziej wyjątkowo i niepowtarzalnie. Bransoletka ślubna  przedstawiająca motyw lisków i gałązek jagody, wianuszków lub płatków jabłoni czy rumianków jest bowiem dekoracją niespotykana i unikatową.