Maszyny crossowe - Agrisol

Maszyny crossowe


Seria KX to bardzo udana lista motocykli przeznaczonych do jazdy w ciężkim terenie. Mają lżejszą, smuklejszą konstrukcję i mocny silnik. To idealne maszyny zarówno dla amatorów off-roadu jak i starych wyjadaczy.

KX450F

To maszyna produkowana przez Kawasaki od 2010 roku i można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej udanych projektów koncernu. 450F został tak zaprojektowany, żeby każdy, bez względu na wzrost, masę ciała, ale też stopień doświadczenia, mógł swobodnie dopasować go do siebie i korzystać z komfortowej jazdy. Można ustawić kierownicę, a nawet zaprojektować własną mapę zapłonu. To jest możliwe dzięki KX FI Calibration Kit, który można dokupić. Co prawda niektórzy kierowcy skarżą się na gumowe tuleje, ale nie stanowi większego problemu wymiana ich na metalowe odpowiedniki. Podsumowując KX450F to motocykl, który zadowoli zarówno amatora, jak i profesjonalnego kierowcę.

KX250F

To mniejszy brat 450F, ma mniejszy, jednocylindrowy silnik i waży o 7 kilogramów mniej od swojego większego odpowiednika. Mimo to 250-tka jest zdecydowanie udaną maszyną. Motocykl jest szybki i prowadzi się bardzo łatwo i precyzyjnie. Bardzo dobrze działają tutaj hamulce, chociaż początkującym ciężko może być wyczuć, kiedy maszyna zaczyna się już zatrzymywać.

http://motohangar.pl