Nieszczęśliwy wypadek w UK? Dociekaj swoich praw! - Agrisol

Nieszczęśliwy wypadek w UK? Dociekaj swoich praw!


Nieszczęśliwych wypadków nie da się przewidzieć – mogą mieć miejsce zarówno w pracy, jak i podczas weekendowego wypadu za miastem. O ile jednak ma to miejsce w Polsce, zazwyczaj wiemy co robić. Kiedy jednak nieszczęśliwy wypadek dosięga nas poza granicami kraju sprawa się komplikuje. Jak poradzić sobie z dociekaniem swoich praw u ubezpieczyciela?

Kiedy sprawca jest znany lub też w przypadku wypadku w pracy…

Najłatwiej dociekać swoich praw w momencie, kiedy sprawca wypadku jest znam znany lub tez posiadamy jego dane. W takich sytuacjach faktyczni wystarczy skontaktować się z ubezpieczalnią i dokonać wszelkich formalności. Warto także wiedzieć, że o odszkodowanie może ubiegać się każda osoba, która uległa wypadkowi na terenie UK nie ze swojej winy. Ubezpieczalnia zażąda dowodu wypadku. Może być to wpis w księdze wypadków w zakładzie pracy, raport policyjny z miejsca wypadku lub też kopia zgłoszenia na pogotowiu.

Kiedy jesteśmy zatrudnieni w UK nielegalnie…

Problem nielegalnego zatrudnienia jest olbrzymi – w takich strefach również zdarzają się wypadki. Jeśli pracujesz na czarno i miał miejsce wypadek – nie bój się. Ty również możesz dociekać swoich praw. Pomoże CI w tym jedna z wyspecjalizowanych firm, które w Twoim imieniu będą walczyć o odszkodowanie.

Dostałeś zaniżone odszkodowanie za wypadek w Anglii? Zajrzyj na stronę http://wypadkianglia.co.uk