Popularne zabiegi medycyny estetycznej - Agrisol

Popularne zabiegi medycyny estetycznej


Ze względu na pogodę, która potrafi płatać figle, jakich nawet w najśmieszniejszych oczekiwaniach byśmy się nie spodziewali, naszej skórze zdarza się równie niespodziewanie na te zmiany reagować. Odpowiednio dobrana pielęgnacja i szybkie reagowanie na zmiany pojawiające się na skórze mogą pomóc w utrzymaniu cery w dobrym stanie. Jednak sporo ryzykujemy kilkukrotnym nietrafieniem z doborem kosmetyku, warto poradzić się lekarza medycyny estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej – dowiedz się więcej

Zabiegi medycyny estetycznej mają to do siebie, że choć zwykle są dość inwazyjne, to bezsprzecznie przynoszą efekty, zazwyczaj nawet lepsze niż się spodziewaliśmy. Wiąże się to z precyzyjnym i profesjonalnym wykorzystaniem różnego rodzaju substancji aktywnych. Jednym z najbardziej podstawowych i najczęściej wykonywanych zabiegów jest zabieg z wykorzystaniem botoxu. Wbrew powszechnie panującej opinii za pomocą tej substancji nie powiększa się ust, a jedynie spłyca zmarszczki i ujędrnia skórę.

Kwas hialuronowy, a powiększanie ust

Usta powiększane są przy wykorzystaniu kwasu hiarulonowego. Dzięki temu usta są nie tylko powiększone, ale przez długi czas widoczne będzie silne ich nawilżenie i poprawa ogólnego stanu skóry otaczającej nasze usta. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest również do poprawy stanu skóry, a dokładniej jej jędrności i nawilżenia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wymodelować okolicę ust u bruzd nosowych. Możliwe jest delikatne podniesienie kącików ust. Daje to piękny efekt u osób, które na natury mają smutny kształt ust, tzn. kąciki są poniżej środkowej linii ust.
Jeśli chodzi o inne zabiegi medycyny estetycznej, to równie popularna jest mezoterapia z wykorzystaniem osocza. Potocznie zabieg ten nazywany jest wampirzym liftingiem ponieważ do wykonania zabiegu konieczne jest pobranie krwi pacjenta. Krew jest odwirowywana i za pomocą osocza ostrzykiwana jest twarz poprzez drobniutkie igiełki.