Rodzinne samochody - Agrisol

Rodzinne samochody


Samochód przeznaczony dla rodziny musi być nie tylko duży, ale i wygodny. Przewożenie dużej liczy osób nie jest łatwe, ale udogodnienia wprowadzane przez markę Forda sprawiają, że taka jazda na pewno będzie wygodna.

S-Max i Galaxy

Jeśli ktoś oczekuje od auta, aby komfort łączyło ze sportowymi osiągami, to Ford S-Max spełni te życzenia. Jego dużą zaletą jest fakt, że niebanalnie i elegancko się prezentuje, co wzmacnia jego atrakcyjność. To van, który może pomieścić nawet 7 osób. W środku można się spodziewać dużej funkcjonalności zaprojektowanej specjalnie dla rodziny. Drugi i trzeci rząd foteli jest elastyczny, można zmieniać jego konfigurację i samemu decydować o tym, jak będzie wygodnie.
Także 7-osobowy jest Ford Galaxy z panoramicznym szklanym dachem. Wszystkie fotele są pełnowymiarowe, co przyczynia się do jeszcze większej wygody jazdy. Wkładając przedmioty do bagażnika można skorzystać z funkcji składania foteli, aby pakowanie było bardziej komfortowe.

Samochód rodzinny musi być duży, aby pomieścić dużą ilość osób. Duży bagażnik to także cenna zaleta. Wszystkie te wymagania spełniają samochody marki Ford. Wystarczy przyjrzeć się ofercie, aby wybrać to, co spełnia wszystkie oczekiwania.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl