Siam Park - Agrisol

Siam Park


Jeśli chodzi o atrakcje na Teneryfie to bez wątpienia nie brakuje doskonałych miejsc, w których będziemy się świetnie bawić. Wśród nich znajduje się między innymi Siam Park – największy wodny park znajdujący się na Teneryfie. Całość przygotowana została w taki sposób, że każdy turysta będzie mógł się tam odnaleźć i zabawa będzie rzeczywiście wyjątkowa. Czego można się spodziewać po tym parku rozrywki?

Stworzony dla wszystkich

Park wodny Siam to przede wszystkim propozycja skierowana do wszystkich turystów. Całość została przygotowana w taki sposób, że mamy tam trzy części parku: Relaks, Adrenalina i Rodzina. Dzięki temu zarówno miłośnik wysokich zjeżdżalni i szybkości będzie się dobrze czuł w tym parku jak i też ktoś kto szuka relaksu i wybierze się na spływ pontonami po sztucznej rzece Mai Thai. Dla miłośników ekstremalnych atrakcji bez wątpienia najważniejszym miejscem będzie praktycznie pionowa zjeżdżalnia z wieży The Tower of Power. Dla maluchów przygotowany został plac zapach The Lost City, gdzie mamy ukryte pułapki, wiele atrakcji, które mogą sprawić, że dziecko wyjdzie z parku zachwycone.

Ile to kosztuje?

Najlepszą opcją będzie oczywiście wstęp do parku na cały dzień. Koszt biletu dla osób dorosłych to 34 Euro natomiast dla dzieci między 3-11 lat będzie to 23 Euro. Jeśli bilet kupimy przez internet dostaniemy gratis w postaci czapeczki, dodatkowo unikamy kolejek co na pewno w okresie wakacyjnym może być denerwujące. Do parku mniej więcej co pół godziny wyjeżdżają autobusy z różnych części wyspy.

Zarezerwuj noclegi na Teneryfie w apartamentach http://happyapartmentstenerife.com/pl/