Szybko, sprawnie i wygodnie, czyli co stoi za popularnością drukarni internetowych - Agrisol

Szybko, sprawnie i wygodnie, czyli co stoi za popularnością drukarni internetowych


Szybko, sprawnie i wygodnie, czyli co stoi za popularnością drukarni internetowych

Nowoczesne drukarnie coraz bardziej starają się sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Indywidualnie ustalone preferencje ustalone w szybkim i klarownym zamówieniu to podstawa każdej udanej transakcji. Dzięki wygodnemu, internetowemu systemowi zamawiania druków reklamowych, współpraca z wybranym producentem przebiegnie wyjątkowo łatwo i sprawnie.

Posiadasz laptop z dostępem do Internetu? Złóż zamówienie w kilka minut!

Jeśli mamy do dyspozycji komputer z dostępem do Internetu, wydruk plakatów online jest opcją szczególnie godną polecenia. Wystarczy tylko wejść na stronę drukarni internetowej, a z umieszczonego na niej menu, wybrać interesujący nas produkt. Następnie wypełniamy formularz, ustalając specyfikację druku – interesujący nas format, papier, kolorystykę, nakład. Jeśli nie mamy własnego pliku graficznego, możemy także zamówić gotowy projekt! Jest to duże ułatwienie dla drobnych przedsiębiorców, którzy nie współpracują z żadnym grafikiem, a zależy im na dobrym promowaniu firmy poprzez estetyczną, przyciągającą uwagę klienta, reklamę. Gdy wybrany produkt trafia do wirtualnego koszyka, jest jeszcze czas, aby dokładnie sprawdzić zamówienie lub je całkowicie anulować. Jeżeli posiadamy plik z projektem, możemy go po prostu przeciągnąć w wybrane pole, wgrać z dysku, a nawet przesłać link z WeTransfer, DropBox czy Dysku Google. Teraz wystarczy tylko wybrać sposób płatności oraz preferowaną opcję wysyłki… i gotowe! Potwierdzenie dokonanej transakcji otrzymujemy drogą mailową! Warto podkreślić fakt, że dzięki systemom internetowych płatności PayU i Przelewy24.pl, producent wyjątkowo szybko otrzyma swoją należność, co w znacznym stopniu przyspieszy pracę nad naszym zamówieniem i bardzo skróci termin realizacji!

A co z posiadaczami urządzeń mobilnych?

Drukarnia Fortuny wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej rzeszy użytkowników urządzeń mobilnych! Teraz możesz bez problemu zamówić druk w autobusie, poczekalni lub kawiarni. To prawdziwie ułatwienie dla zabieganych i zapracowanych osób, które wykonują mnóstwo czynności w biegu. Do złożenia zamówienia potrzebować będziemy tylko smartfona lub tabletu z dostępem do sieci. Czynność ta jest tak samo łatwa i intuicyjna jak w przypadku komputera. Nie musimy pobierać żadnych aplikacji – wystarczy tylko przeglądarka. Specjalnie dostosowany do wymagań urządzenia mobilnego układ strony internetowej drukarni pozwala nam szybko i równie łatwo ustalić parametry wybranego w menu produktu, dokonać płatności, wybrać dostawę.

Dobry producent powinien być elastyczny i otwarty na propozycje klienta i pamiętać, że druk internetowy to nie tylko zamawianie plakatów, wizytówek, różnego rodzaju ulotek – jeśli mamy swój własny zamysł wybranej poligrafii możemy bezpośrednio ze strony zadzwonić do drukarni lub wysłać wiadomość. Na koniec warto dodać, że nie musimy szukać na stronie żadnych numerów i adresów mailowych – wystarczy kliknąć w odpowiedni odsyłacz.