Jak znaleźć swój styl? - Agrisol

Jak znaleźć swój styl?


Poszukiwania własnego stylu bywają długie i bolesne, szczególnie, kiedy kupiona pod wpływem impulsu koszula czy spodnie okazują się być dodatkiem, którego nie nosimy. Warto jednak eksperymentować, a przede wszystkim szukać ubrań, w których czujemy się swobodnie i komfortowo, bez względu na modę czy trendy. Co warto mieć w swojej szafie?

Skompletuj szafę zgodnie ze swoim stylem życia

Najprostszą metodą na kompletowanie szafy jest dopasowanie jej do naszego stylu życia. Jeśli jesteśmy osobami aktywnymi zawodowo, odbywającymi wiele spotkań z kontrahentami musimy mieć w szafie eleganckie i spójne zestawy, najlepiej wykonane z wysokiej klasy tkanin. Ubrania takie powinny być regularnie czyszczone, prasowane i kontrolowane na wypadek zniszczenia. W szafie nie może zabraknąć eleganckich szpilek czy półbutów ze skóry.

Kiedy cenimy luz i wygodę…

Jeśli nie mamy obowiązku czy wymogu ubierania się w eleganckie garsonki i koszule – warto postawić na luz. Zazwyczaj w szafach osób aktywnych znajdziemy przede wszystkim dobre jeansy, ubrania sportowe, obuwie na różnorodne okazje, bieliznę dopasowaną do naszych potrzeb. Stworzenie szafy dopasowane do nas nie zajmie wiele czasu – konieczny jest jednak rachunek sumienia, co faktycznie będziemy nosić, a co nie.

Wejdź na stronę http://tydzienpotygodniu.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą modnych ubrań