Księga gości weselnych – oryginalna pamiątka z dnia ślubu - Agrisol

Księga gości weselnych – oryginalna pamiątka z dnia ślubu


Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Ślubowanie ukochanej osobie miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej chcemy zapamiętać przez całe życie. A najważniejsze chwile w życiu warto upamiętniać w sposób szczególny. W tym celu firma Siloo oferuje oryginalne produkty okolicznościowe w postaci księgi gości weselnych lub pudełka wpisów w formie drewnianych serc.

Księga gości weselnych

Pozwala osobom zaproszonym na wesele wpisać się w taką księgę zgodnie z własnym pomysłem. Można uwiecznić płynące prosto z serca życzenia, zapisać kilka ciepłych słów skierowanych do Młodej Pary lub jakąś ciekawą historię bądź anegdotę związaną ze znajomością z nimi. W ten prosty sposób nowożeńcy zyskają niepowtarzalną pamiątkę z tego szczególnego dnia. Chociaż dla niektórych księga gości może być nowością, to jednak coraz częściej pojawia się ona na uroczystościach ślubnych. Jednak wybierając księgę gości warto wziąć to pod uwagę, iż będzie ona stanowić pamiątkę na całe życie. Warto zatem skorzystać z oferty firmy Siloo, która proponuje księgę z okładką z naturalnego drewna, łącząc naturalność, elegancję, prostotę i ponadczasowość. Chwilowa moda na krzykliwe kolory i niestandardowe formy morze nie zdać w tym przypadku egzaminu.

Księga gości w innej formie

Odwiedzając stronę internetową https://siloo.pl, prócz standardowej księgi gości można znaleźć jeszcze inne, alternatywne rozwiązanie. Mowa o pudełku, w którym znajdują się wycięte z płaskiej deseczki serduszka (ilość jest adekwatna do ilości zaproszonych gości). Na tych serduszkach goście weselni składają swoje podpisy lub wpisują sentencje czy życzenia. Po serduszkach można pisać zwykłym długopisem lub kolorowym flamastrem. Zazwyczaj pudełko takie ustawione jest w jakimś widocznym dla wszystkich miejscu w Sali weselnej, by każdy miał do niego dostęp.