Odrobina luksusu w gabinecie odnowy biologicznej - Agrisol

Odrobina luksusu w gabinecie odnowy biologicznej


 

Najlepszą formą poprawy samopoczucia jest zadbanie o siebie. W ten trend idealnie wpisują się usługi licznych salonów odnowy biologicznej i SPA. Polki chętnie korzystają z tego rodzaju usług – cenimy sobie profesjonalizm zatrudnionych tam osób, chętnie korzystamy z nowinek technologicznych. Z jakich zabiegów warto skorzystać? 

Zabiegi nawilżające i odmładzające na twarz

Wśród najchętniej wykonywanych zabiegów wymienia się te wykonywane na twarzy. Zdecydowana większość kobiet chętnie poddaje się działaniu kwasów, peelingów oraz masek nawilżających, których działanie widoczne jest już po zakończeniu zabiegu! Zaletą tego typu zabiegów jest ich względnie niska cena, jak również krótki czas wykonywania. Jednym z niezbędnych elementów wykonywania zabiegów na twarz jest… wygodna leżanka dla klientki. Właściciele salonów SPA zwracają coraz większą uwagę na to, aby salony wyposażone były  w wysokiej klasy leżanki, fotele i stanowiska pracownicze dla osób zatrudnionych – mówią specjaliści z firmy kazaro.pl

Zabiegi odmładzające – medycyna estetyczna

Olbrzymim zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się zabiegi medycyny estetycznej. Niewielkie poprawki urody poprzez zastosowanie odpowiednich substancji powinno być jednak przeprowadzane przez osoby doświadczone! Dzięki substancjom takim jak kwas hialuronowy możliwe jest znaczne spłycenie zmarszczek, ale również modelowanie konturu ust i powiększanie ich czerwieni. Wiele mówi się także o znanym już botoksie. Działanie botoksu polega na upośledzaniu przewodzenia impulsów nerwowych pomiędzy włóknami mięśniowymi. Dzięki temu skóra staje się zrelaksowana i gładsza. Zabiegi medycyny estetycznej poprzedzane są konsultacjami z lekarzem lub kosmetologiem, a tuż przed zabiegiem skóra jest znieczulana miejscowo.