Popularne łańcuszki celebrytki - Agrisol

Popularne łańcuszki celebrytki


 

Część kobiet uważa, że łańcuszki czy naszyjniki są najważniejszą biżuterią i traktują je jako niezbędny element garderoby. Wiele osób zna to uczucie, gdy zakładając bluzkę lub sukienkę z dekoltem odnosimy wrażenie, że czegoś w naszej stylizacji brakuje. Często wówczas najlepszym uzupełnieniem jest właśnie naszyjnik. W ostatnim czasie bardzo modne stały się łańcuszki celebrytki. Co to takiego? To subtelne, delikatne łańcuszki z niewielką zawieszką (lub kilkoma) o różnych kształtach i symbolach. Dostępne są obecnie niemal w każdym sklepie z biżuterią, również w sklepie Kaydo.

Łańcuszki celebrytki a symbol

Niewątpliwie w celebrytkach zawieszka to coś, co ma największe znaczenie. Kiedy na rynku pojawiły się pierwsze łańcuszki celebrytki wybór nie był zbyt duży – dostępne były tylko modele z okrągłą lub kanciastą blaszką. Dziś zawieszki przybierają najróżniejsze formy i symbole. Za ich pomocą możemy zatem wyrazić siebie i zasygnalizować własne przekonania, cenione wartości lub ukryte pragnienia. Przykładem mogą być tutaj modele z krzyżykiem, podkową czy ze znakiem nieskończoności. Widząc takie ozdoby wszyscy wiemy, że na przykład podkowa jest symbolem przynoszącym szczęście, krzyż to symbol religijny, a łańcuszki celebrytki w kształcie znaku nieskończoności symbolizują między innymi stałość i wierność w związku, wyjątkowego przyjaciela bądź artystyczna duszę. 

 

Jakie  łańcuszki celebrytki wybrać?

Ponieważ moda na łańcuszki celebrytki zyskuje na sile, na sklepowych witrynach znaleźć można wiele ich modeli. Prócz rodzaju zawieszki trzeba również podjąć decyzję co do kruszcu, z jakiego są one wykonane. Najpopularniejsze są pozłacane i złote o próbie 333 lub 585. Jeśli jednak ktoś nie czuje się dobrze w złocie może zdecydować się na łańcuszki celebrytki wykonane ze srebra. Z kolei dla osób niezdecydowanych projektanci biżuterii tworzą modele mieszane łącząc oba kruszce. W ten sposób powstają niepowtarzalne naszyjniki.