Smartwatch - inteligentny zegarek na miarę XXI wieku - Agrisol

Smartwatch – inteligentny zegarek na miarę XXI wieku


Inteligentne zegarki to nie tylko najnowocześniejsze gadżety dla miłośników wszelkiego rodzaju nowinek i akcesoriów ze świata elektroniki, ale przede wszystkim niezwykle praktyczne urządzenia. A już na pewno tzw. smartwatche to coś znacznie więcej niż tradycyjne zegarki na rękę.

Nieskończone możliwości i modna stylistyka

Ogrom funkcji i aplikacji czynią ze smartwatchy miniaturowe smartfony, dzięki którym m.in. odczytywać możemy powiadomienia i smsy, sprawdzać połączenia przychodzące, sterować odtwarzaczem muzyki i spustem migawki oraz liczyć ilość spalanych kalorii w trakcie uprawiania sportu. A to wszystko bez wyciągania telefonu z kieszeni czy torebki. Co istotne, najlepsi producenci nowoczesnych urządzeń nie zapominają przy tym, że inteligentne zegarki poza ogromem funkcji i aplikacji muszą również odznaczać się nienaganną stylistyką. A zatem, niezależnie od tego, czy jesteś biznesmenem i na co dzień nosisz się w eleganckim garniturze, czy całymi dniami pracujesz w klubie fitness lub na siłowni, na www.sferis.pl znajdziesz zegarek, który będzie odpowiadał Twojemu stylowi.

Seria Samsung Gear – najlepsze smartwatche na świecie

Co sprawia, że Samsung Gear to najlepsze smartwatche na świecie? To proste – innowacyjność, nowoczesność, inteligentne rozwiązania! Czego chcieć więcej? Światowej sławy producent doskonałego sprzętu AGD i RTV, a także najnowszej generacji laptopów, tabletów i smartfonów wciąż ustanawia standardy na globalnym rynku smartwatchów. Samsung Gear wyznacza trendy, dyktuje warunki, kreuje zaawansowane funkcjonalności. Jego inteligentne zegarki odznaczają się eleganckim lub sportowym designem, posiadają najwyższej jakości ekran dotykowy, są sterowane za pomocą kombinacji gestów, działają na bazie uznanego systemu operacyjnego Tizen, ich baterie są bardzo wytrzymałe i wreszcie smartwatche Samsung mają dostęp do tysiąca aplikacji dostosowanych do różnych użytkowników – biznesmenów, sportowców, kobiet i mężczyzn. Śledzenie trasy z modułem GPS, monitorowanie aktywności, sterowanie odtwarzaczem muzyki, odczytywanie powiadomień i wiadomości sms to tylko niektóre funkcje Samsung Gear. Odwiedź sklep Sferis i przekonaj się sam!