Sztućce dla dzieci - nowoczesne gadżety pamiątkowe - Agrisol

Sztućce dla dzieci – nowoczesne gadżety pamiątkowe


 

Urodziny, chrzciny, Pierwsza Komunia Święta… to jedne z wielu okazji do obdarowania najmłodszych członków rodziny czy dzieci naszych przyjaciół prezentami. Wśród wielu nowoczesnych gadżetów pamiątkowych dla dzieci znajdziemy elementy zastawy stołowej, srebrne smoczki, urodzinowe łyżeczki, a nawet grzechotki. Najbardziej trwałe oraz eleganckie gadżety to wszelkiego rodzaju platerowane srebrem lub posrebrzane pamiątki, które dodatkowo można zaopatrzyć w indywidualny grawer. Dzięki takiej personalizacji możemy mieć pewność, że nasz prezent sprawi radość dziecku i jego najbliższym, stając się symbolem przypominającym o naszych intencjach czy życzeniach wobec obdarowanego, młodego człowieka. W ofercie sklepu Hefra, znajdziecie Państwo wiele propozycji prezentowych, które będą stanowiły piękną oraz niepowtarzalną pamiątkę.

Z historii srebrnej grzechotki

Srebrne grzechotki zaczęto produkować na przełomie XVI/XVII wieku, kiedy to najczęstszym elementem dopełniającym funkcjonalność takiej grzechotki były koral oraz górski kryształ. Srebrne grzechotki najczęściej były obecne w zamożnych gospodarstwach, w których rodzice chrzestni obdarowywali nowego członka rodziny. Bardzo często takie grzechotki przechodziły z pokolenia na pokolenie, zachowując pierwotny kształt oraz przeznaczenie.

Srebrna grzechotka – oryginalna pamiątka na lata

Srebrna grzechotka jest symbolem darowanym ku pamięci. Najczęściej darowana z okazji narodzin i chrztu. Stanowi jedną z najbardziej oryginalnych pamiątek, które będą odzwierciedlały pierwsze lata życia dziecka. Srebrne grzechotki od Hefra to połączenie finezyjnych kształtów z symbolami dzieciństwa, np. z misiem. Srebrna grzechotka będzie idealnym wyborem na prezent dla dziecka.