Zarządzaj firmę efektywniej! - Agrisol

Zarządzaj firmę efektywniej!


Zarządzanie przedsiębiorstwem to praca trwająca 24 godziny na dobę – wiedza o tym wszyscy właściciel firm. Jeszcze do niedawna praca szefów i managerów polegała na przebywaniu w miejscu pracy praktycznie bez przerwy – dzięki temu możliwe było kontrolowanie procesów, realizacji konkretnych zadań, ułatwiało spotkania z klientami. Na szczęście ten model zarządzania odchodzi w niepamięć – wszystko za sprawą nowoczesnych, dedykowanych narzędzi pozwalających na lepsze zarządzanie firmą… bez względu na miejsce przebywania!

Platformy tworzone na miarę!

Do niedawna na wewnętrzne platformy firmowe mogły pozwolić sobie jedynie duże firmy. Opłacalność takiego rozwiązania miała sens, kiedy i liczba samych pracowników była duża. Obecnie platformy tworzone są bez względu na ilość pracowników – po prostu ich użyteczność i koszt dopasowany jest do indywidualnego klienta. Podczas rozmów z wykonawcą platformy powinniśmy określić nie tylko specyfikę wykonywanej pracy, ale również problemy, z którymi na co dzień stykamy się podczas wykonywania obowiązków służbowych. Platformy tworzone są w taki sposób, aby możliwe było zarządzanie konkretnymi treściami, danymi, stanami magazynowymi, personelem w sposób łatwy i intuicyjny – niezwykle ważne jest stworzenie prostego interfejsu użytkownika. Dzięki konkretnym zagadnieniom możliwe stanie się także analizowanie danych pochodzących ze sprzedaży czy kupna w czasie rzeczywistym. Dedykowane platformy mogą być sparowane z chmurami – dzięki temu bez względu na miejsce możemy mieć dostęp do najważniejszych dokumentów czy procesów firmy.

Aplikacje mobilne dla biznesu

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są aplikacje mobilne, dedykowane na telefony komórkowe oraz na tablety. Ich funkcjonalność również oparta jest na potrzebach marki – każda aplikacja tworzona jest na indywidualne zamówienie.

Więcej informacji znajdziesz na http://sidgroup.pl/