Znajdź pomysł na ciekawą aranżację łazienki - Agrisol

Znajdź pomysł na ciekawą aranżację łazienki


 

Jaka powinna być idealna łazienka? Z pewnością komfortowa, dopasowana do naszych potrzeb, zaprojektowana w taki sposób, aby poruszanie się po niej nie sprawiało nam problemów. Zaprojektowanie ciekawej łazienki jest w zasięgu naszych rąk – warto wcześniej jednak zainspirować się pomysłami topowych producentów!

Łazienka niczym domowe SPA

Nowoczesne łazienki to miejsca, które traktujemy dzisiaj jak domowe SPA – i nie ma w tym ani krzty przesady. W łazience dokonujemy niezbędnych czynności pielęgnacyjnych rano, wieczorami zaś oddajemy się relaksowi w wannie pełnej ciepłej wody z aromatycznymi olejkami. Łazienka to idealna przestrzeń na wykonywanie zabiegów, których nie musimy już szukać w salonach odnowy biologicznej – tu wykonamy peelingi, wykorzystamy maseczki, zadbamy o skórę twarzy. 

Kluczem do stworzenia funkcjonalnej i pięknej łazienki jest określenie naszych potrzeb. Musimy pamiętać, że w łazience musi znaleźć się dość miejsca do przechowywania nie tylko kosmetyków, ale również ręczników. Wielu z nas w łazienkach ma również pralki – takie meble jednak z powodzeniem możemy zabudować, aby otrzymać gładką i jednolitą bryłę mebli. Meble pod zabudowę w łazience to coraz popularniejsza opcja.  Niezwykle istotne jest wybranie rozwiązań dopasowanych do klimatu tego pomieszczenia – mówią pracownicy marki krzemien.com.pl. Łazienka to miejsce, gdzie długo unosić się może para wodna, dlatego meble i elementy wykończeniowe muszą być wysoce odporne na wilgoć. 

Jakie meble wybrać do łazienki?

Tu również możliwości jest sporo. Szukając nowoczesnych rozwiązań warto zwrócić uwagę na szafki i szuflady w których zastosowano tak zwany cichy domyk. Wiele osób szuka również mebli bez klasycznych uchwytów, gdzie zastosowano system „push and click”.